Hallo, heeft iemand info over de RNR MFVs die in de jaren 80 (A) actief waren?
Bedankt voor die link, ik heb de eerste drifter van mijn grootvader op hun HMD Horizon gevonden. De enige andere foto die ik van haar heb gezien, was toen ze Fraserburgh verliet en als de Hamnavoe naar Yarmouth werd verkocht.Bericht aan de Lone Gunman,
Ik ben al geruime tijd op zoek naar hetzelfde en kon me niet herinneren hoe de MFV96 heette. Eindelijk herinnerde ik me dat we haar de Kyle of Lochalsh noemden. Welnu, ik heb ook een foto van haar gevonden (ik geloof van voor haar SCC-dagen) op de volgende link http://www.battleships-cruisers.co.uk/naval_trawlers.htm (wacht tot de pagina is geladen, want het duurt even en ze staat bijna onderaan. Ik heb vele, vele malen met haar gevaren en was goed bevriend met de zoon van haar CO. Maar tussen het verlaten van de SCC en de terugkeer als volwassen instructeur was ze uit dienst genomen en verdwenen. Weet iemand wat er met haar of haar CO is gebeurd?
Ik zag haar laatst in Bristol en vroeg me af wat haar oorsprong was.Ik ben de huidige eigenaar van MFV 140 (momenteel Joseph genoemd maar gaat snel terug naar MFV140!), ze wordt in Bristol gerenoveerd door mijn man en mijzelf
Een beetje laat, maar ik herinner me dat ik MFV96 door de ROBUST de Theems zag slepen, een beetje overdreven om een van de grootste sleepboten voor de sleep te gebruiken. Nooit iets gehoord over het bijna zinken.Dit schip werd in de jaren 90 door de ROBUST van Londen naar Portsmouth gesleept. Op een punt voor Portsmouth nam ze water op en zonk bijna, waarbij alleen de brug boven water bleef. Ze werd naast de ROBUST gebracht en het water werd weggepompt. Het schip werd overgedragen aan Portsmouth. Ik weet niet wat er daarna met haar is gebeurd.
Prachtige foto's van haar Bob, kom gerust even hallo zeggen als je me in haar buurt ziet!Ik heb haar laatst in Bristol gezien en vroeg me af wat haar afkomst was.
Ga zo door, ik hoop haar weer te zien met haar oorspronkelijke naam.
Groeten
Bob
De editie van 1946 van Janes vermeldt ze slechts kort en stelt dat er meer dan 500 van zijn en grotendeels trawlers hebben vervangen voor neventaken. Er is een foto van MFV1080. Mijn exemplaar is een herdruk van de editie van '46, gepubliceerd in 1980.Steve, je kunt altijd proberen een bibliotheek te bezoeken die oude edities van Janes Fighting Ships op voorraad heeft, aangezien deze boeken kleine schepen zoals MFVs beschrijven en mogelijk een basishaven of rol voor je specifieke boot weggeven.
Groeten
Steve
Het was de Stromness Academy Navigation school die de Hamnavoe had, de Sea Cadets hadden een lanceerboot PLD 4309.Mijn vader kocht MFV 195 van de RN in ongeveer 1964 voor ÂŁ500. 60ft met Lister Blackstone Diesel woog 5 ton en deed 520rpm. Persluchtstart. zeilde ermee als Borderer van Kirkwall naar Scarborough op verschillende vakanties. Gebaseerd in South Queensferry. Verkocht circa 1971 aan de Orkney Sea Cadets als Hamnavoe. Verkocht en voor het laatst gezien in Anstruther. Ik kende ook Pandora, een MFV van 80ft die opereerde vanuit Leith met Sea Cadets.
Ik heb het originele messing scheepskompas van deze boot en een bijbehorende foto van haar als de sultan venturerHallo mensen
ik ben net op het forum terechtgekomen toen ik op zoek was naar meer informatie over mijn MFV. Ik heb net MFV 175 gekocht, die na de buitendienststelling in 1988 (ongeveer) in particuliere handen kwam en tot midden jaren 90 werd gebruikt voor korte uitstapjes, waarna hij helaas een groot deel van zijn tijd heeft doorgebracht met verslechteren. Hoewel hij nog steeds drijft, heeft hij er wel onder geleden en heeft hij nu aanzienlijke reparaties nodig aan het dek, de romp, de motor en het stuurhuis/de cabine.
Als iemand informatie heeft over deze MFV (voorheen bekend als sultan venturer, st cecelia en dream trader), zou ik het zeer op prijs stellen.
Zorg goed voor jezelf
Jo